Peurungan ravintolamaailma

Ravintolamme tarjoilevat vaihtoehtoja erilaisiin makuelämyksiin. Löydät varmasti oman suosikkisi oli se sitten à la carte -annos, maistuva buffet, mehevä burgeri tai kahvilan herkkuja.


Peurankello Á la carte - grill

Chaîne des Rôtisseurs –palkittu ravintolamme tarjoilee upeita makuja, hyödyntäen mahdollisimman paljon paikallisia, laadukkaita raaka-aineita.

Lue lisää »

Peurankello Tasting

Peurankello Tastingissä tarjolla päivittäin runsas ja tasokas lounas. Herkullinen päivällisbuffet tarjolla perjantaisin ja lauantaisin.
Tule herkuttelemaan!

Lue lisää »

Pata & Pannu

Herkullinen ja runsas aamiainen tarjoillaan Pata & Pannu -ravintolassamme. Lisäksi tarjolla kevyempi keittolounas sekä runsas ja monipuolinen päivällinen aukioloaikojen mukaisesti.

Lue lisää »

Viihderavintola Villipeura

Viihderavintolassamme tanssitaan ja bailataan elokuulta toukokuulle viikoittain Suomen menevimpien tanssiorkestereiden, huippuartistien ja bilebändien tahtiin.

Lue lisää »

Rentoa tunnelmaa ja karaokea

Rentoa oleskelua ja välitöntä tunnelmaa ja laulun ystäville karaokea!

Lue lisää »

Bistro Nemo

Bistro Nemossa ruokailee vaivattomasti koko perhe. Tarjolla on mm. pitsaa, hampurilaisia ja kahvilaherkkuja.

Lue lisää »

Peurunka Areena

Peurunka Areenalla näet Suomen parhaat keikat sekä järjestät tilaisuuden juuri tarpeesi mukaan. Peurunka Areena muuttuu moneksi!

Lue lisää »

Karlvik - Kesäpäivän ilo

Laukaan Peurunkagolfin yhteydessä nautit idyllisestä kartanotunnelmasta ravintola Karlvikissa, jonka juuret juontavat aina 1550-luvulle. Ravintola palvelee asiakkaita kesäaikaan.

Lue lisää »

Ravintoloiden aukioloajat

Ma-Su Avoinna 24H
ma-to 8.00-21.30
pe 8.00-22.30
la 9.00-22.30
su 9.00-21.00
Ruokatilaukset klo 11 alkaen ja 30 min ennen sulkemista.
Aamiainen ma-su 7.00-10.00
Keittolounas ma-su 11.00-13.00
Päivällinen ma-su 17.00-19.00
Lounas ma-pe 11.00-14.00
Lounas la-su 12.00-15.00
Päivällinen pe-la 17.00-20.00
Vappuaattona 30.4. päivällinen 17.00-20.00
ma-ti 20.00-24.00
ke-la 20.00-02.00
Pubmenu myynnissä klo 20.00-22.00
Vappuaattona 30.4. 20.00-24.00
Pubmenu myynnissä klo 20.00-22.00
ke-la 17.00-23.00
Ruokatilaukset 30 min ennen sulkemisaikaa
ma-ti -19.30
Tanssit ke-la 21.00-01.00
su -15.30

Pyydä tarjous!

Kerro tänne mitä toivot, ja myyntipalvelumme ottaa sinuun yhteyttä.

Tee tarjouspyyntö

Voit myös ottaa suoraan yhteyttä myyntipalveluumme.