Peurankello Tasting

Peurankello Tastingissä tarjolla päivittäin runsas ja tasokas lounas. Herkullinen päivällisbuffet tarjolla perjantaisin ja lauantaisin.
Tule herkuttelemaan!

Vaihtuvia ja uusia makuja

Peurankello Tasting avaa uusia makumaailmoja. Nautiskele vaihtuvista herkuista ja tutustu uusiin makuihin!

Peurankello Tasting sisältää aina monipuolisen alkuruokapöydän, pääruokavaihtoehtoja sekä laajan valikoiman jälkiruokia. Suosimme kotimaisia, laadukkaita raaka-aineita, lähitilojen tuotteita sekä luomuruokaa.

Aukioloajat

Lounas ma-pe 11.00-14.00
Lounas la-su 12.00-15.00
Päivällinen pe-la 17.00-20.00
Hiihtoloman aukioloajat 17.2.-9.3.
Hilarius Hiiren herkkubufee lounas ma-su 11.00-15.00
Päivällinen ma-su 17.00-20.00

Vietät sitten lomaa, kokouspäivää tai juhlahetkeä ystävien tai sukulaisten kanssa, Peurankello Tasting buffet tarjoaa herkullisia elämyksiä.

Pöytävaraukset

Suosittelemme erityisesti ryhmille pöytävarauksia.

Myyntipalvelumme puh. 020 751 6300 tai

ravintolasta, puh. 020 751 6751.

Tervetuloa!